BAŞKAN CARAN’DAN, EMİRDAĞLIYA VEFA

13 Eylül 2021 11:14
BAŞKAN CARAN’DAN, EMİRDAĞLIYA VEFA

Korkuteli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Can Caran, geçtiğimiz gün Seyirpark’ta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Göller Bölge Birliği Başkanı Ahmet Tural’ında katılım sağladığı bir yemek düzenledi. Yemekte önceki dönem Korkuteli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Halil Emirdağlı ve yönetimine yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür belgesi ve plaket takdim edildi.

EMİRDAĞLI VE YÖNETİMİNE PLAKET

Yapılan program ile ilgili Korkuteli Esnaf ve Sanatkalrlar Kredi ve Kefalet kooperatifi Başkanı Hasan Can Caran; “Bölge Birliğimizin Güzide Başkanı Sayın Ahmet Tural ve Bölge Birliğimizin birbirinden kıymetli Yönetim Denetim Kurulu Üyesi Başkanlarım ile birlikte 19 Haziran 1979 yılında kooperatif yönetim kuruluna seçilen 26 Ocak 1996 tarihinde başkan olan 42 yıllık kooperatifçilik ve 25 Yıllık Başkanlık tecrübesi olan ve bu onurlu bayrağı kendisinden teslim almaktan gurur duyduğumuz değerli büyüğümüz Halil Emirdağlı Başkanımıza ve Yönetim Kurulu Üyelerine Tüm Ortaklarımız adına Plaket takdim ettik. Kendilerine Saygılarımızı sunarak yapmış oldukları kutsal görev için şükranlarımızı arz ettik.” Dedi.

 

VEFA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Göller Bölge Birliği Başkanı Ahmet Tural; “Birlik ve beraberliğin harmanlandığı Bölge Birliğimizde, yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Korkuteli EKK Başkanlığı görevini onur ve şerefle 28 yıl sürdürdükten sonra hizmet bayrağını Hasan Can Caran başkanımıza emanet eden Halil Emirdağlı başkanımız ve yönetimiyle vefa yemeğinde bir araya geldik. Kendisine mukaddes kitabımızı ve ay-yıldızlı bayrağımızı ve teşekkür plaketimizi ayrıca kendisine ve yönetimine teşekkür belgelerini takdim ettik. Halil ağabeyimize ve yönetimine verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür eder, hayırlı ömürler dilerim.” Diye konuştu.

Kaynak : korkutelimanset.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle