BİR DEVİR RESMEN KAPANDI

31 Mart 2021 10:31
BİR DEVİR RESMEN KAPANDI

Korkuteli Belediyespor’un Genel Kurulu dün Korkuteli Belediye Toplantı Salonu’nda pandemi kurallarına riayet edilerek gerçekleştirildi. Muharrem Yavuz ve yönetiminin tam kadro katılım sağladığı genel kurulda Korkuteli Belediyespor’da bir devir resmen kapandı.

BELEDİYESPOR’DA YENİ DÖNEM

Korkuteli Belediye Spor Kulübü genel kurulu dün Korkuteli Belediye Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.  Pandemi nedeniyle sınırlı sayıda katılımın olduğu genel kurulda Divan Başkanlığına Ercan Köroğlu, Katip Üyeliğine ise Adil Özlü seçildi. Divan Heyetinin seçilmesinin ardından Yönetim ve Denetim Faaliyet Raporları okundu.  Kulübün hesapları, faaliyetleri ve denetim kurulu raporunun oy birliği ile ibra edildiği kongreye kulüp başkanı Muharrem Yavuz ve yönetim kurulu üyeleri katılım sağlarken yeni yönetimi temsilen Adil Özlü ve Ercan Köroğlu katıldı.

 

TAHMİNİ BÜTÇE GÖRÜŞÜLDÜ

Ardından Dernek Gelir-Gider İşletme Hesapları okundu. Okunan raporlar ve hesapların görüşülmesi ile oylanmasının ardından Tahmini bütçe görüşülüp oylandı. Bütçede, tahmini gelir ve giderlerin 1 milyon beş yüz bin TL olduğu belirtildi.  Dernek Tüzüğünün değiştirilmesi maddesinin görüşülmesi sonrasında yönetim kuruluna verilecek yetkiler görüşüldü. Daha sonra Yeni Yönetim ve Denetleme Kurullarının seçilmesine geçildi. Divana bir adet teklif listesi sunuldu. Ardından oylamaya geçildi.

 

İŞTE YENİ YÖNETİM:

Oylama sonucunda Genel Kurul Asil  Üyeleri şu isimlerden oluştu: Abdullah Özmen, Bayram Bulut, Cennet Turhan, Can Çaylak, Tolgahan Turan, Adil Özlü, Ercan Köroğlu, Yaşar Tıraş ve Yusuf Bacakoğlu.

Genel Kurul Denetim Asil Üyeleri ise; Şükrü Haksız, Hüseyin Ünal ve Selman Gürler’den oluştu.

Oylamanın ardından dilek ve temenniler ile genel kurul sona erdi.

Kaynak : korkutelimanset.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle